Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri:

Herhangi bir sorunuz var mı? :

0536 740 29 20

Adres:

Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Güzelbahçe, Urla, Karaba


2. El Eşya Alım Merkezi

İZMİR'DE İKİNCİ EL EŞYA ALIM MERKEZİ: 0536 740 29 20 

İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi olarak sağlam ve çalışır durumda eski eşyalarınıza talibiz! 

İhtiyaç fazlası eşyalarınızı satarken acele etmeyin!  

Semtinizdeki spot eşya mağazasından aldığınız fiyat teklifiyle yetinmeyin!

Size bir telefon kadar yakın olan İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi’nden de teklif alın…

Hatta bizimle de sınırlı kalmayın, İzmir’de faaliyet gösteren diğer firmalardan da teklif alın.  

Bu noktada, en az 4 farklı spot eşya mağazasından fiyat teklifi almanızı öneriyoruz.

"Bulunduğum yerde çok sayıda Spot Eşya Mağazası yok! Bunun içidir ki ikinci el eşyalarımı satabileceğim çok fazla seçeneğim de yok!" mu diyorsunuz!

Yanılıyorsunuz! Neden mi? Çünkü İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi başta olmak üzere, merkezi İzmir’in göbeğinde bulunan birçok 2. El Spot Eşya Mağazası; İzmir’in Konak, Buca, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka ve Çiğli gibi merkez ilçeleriyle sınırlı kalmayıp; Beydağ, Bayındır, Tire, Ödemiş, Kemalpaşa, Karaburun, Çeşme, Bergama ve Kınık gibi çevre ilçelere de hizmet veriyor.

Dahası, İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi, İzmir’i çevreleyen Aydın, Manisa, Uşak ve Balıkesir gibi komşu şehirlere de hizmet ediyor.

İhtiyaç fazlası eşyalarınızı ardiye depolarında, balkonlarda, bahçelerde veya merdiven altlarında çürümeye terk etmeyin! 

İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi olarak İzmir’in tüm ilçe, belde ve köylerinden ikinci el veya hiç kullanılmamış eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak satın alıyoruz.

Tek yapmanız gereken şey, satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını 0536 740 29 20 nolu whatsapp hattımıza iletmenizdir.

Gönderilen fotoğraflar incelendikten sonra hazırlanan fiyat teklifi, size en kısa sürede iletilecektir.

Prensiplerde de anlaşılması durumunda, sizin davet ettiğiniz gün ve saatte, İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi’nin araç ve ekibi bulunduğunuz adrese gelecektir.
 
İkinci El Eşya İzmir, İzmir’de 2. el eşya satımı, İzmir’de eski eşya alımı, İzmir’de spot eşya alımı, İzmir’de ikinci el eşya alanlar 0536 740 29 20  nolu hattımız 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. 

İzmir Spotçu


WhatsApp
Hemen Ara