Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri:

Herhangi bir sorunuz var mı? :

0536 740 29 20

Adres:

Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Güzelbahçe, Urla, Karaba


İzmir Spot | 2.El Eşyalarınız Değerinde Alınır 0536 740 2920 Spot Eşya İzmir

İZMİR'DE İKİNCİ EL EŞYA ALIM MERKEZİ: 0536 740 2920

Sizin için gereksiz olan eski bir eşya, bir başkasının hayali olabilir.

İzmir’in bütün ilçelerinde hizmet veren İkinci El Spot Eşya Alım Merkezi, satmayı düşündüğünüz eski eşyalarınızı, aynı gün içinde nakde çevirme konusunda size yardımcı oluyor. 

Kullanılmış eşyalarınızı piyasa değerinin üzerinde satın alan İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi, ödeminizi de nakit olarak yapıyor. 

Evinizde bulunan ihtiyaç fazlası eşyalarınızı satmayı mı düşünüyorsunuz?

İşyerinizi kapatıp acilen tahliye etmeniz gerekiyor veya başka bir sebepten dolayı işletmenizdeki tüm gereçleri bir an önce elden çıkarmak mı istiyorsunuz?

Cevabınız "evet" ise doğru adrestesiniz! 

Buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, televizyon… 

Yatak odası takımı, oturma grubu, mobilya…

Satmak istediğiniz ister tek bir parça eşyanız olsun, ister A’dan Z’ye komple ev eşyanız olsun. İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi için fark etmiyor. İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi, müşteri ayrımı yapmaksınız hızlı bir şekilde ayağınıza kadar geliyor ve eşyanızı nakit olarak satın alıyor. 

İZMİR'İN 30 İLÇESİNDE 2. EL EŞYA  ALIM HİZMETİ 

İkinci El Eşya Alım Merkezi, İzmir geneli aynı gün alım ve ödeme yapıyor. Bulunduğunuz yer Bergama, Kınık, Dikili veya Karaburun, Beydağ, Ödemiş gibi İzmir’in merkezine ne kadar uzak olursa olsun, İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi  için yine fark etmiyor. Müşterileri arasında ayrım yapmayan İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi, hizmette de ayrım yapmıyor. İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi, isterseniz komple ev eşyanız, isterseniz de tek bir parça eşyanız için apınıza kadar geliyor. İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi; satılan eşyanın bedeli haricinde, nakliye, hamal veya klima gibi sökümü uzmanlık gerektiren eşyaların sökümü için servis ücreti gibi herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor.

İZMİR SPOTÇU: ESKİ EŞYALARINIZ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN DAHA DEĞERLİ OLABİLİR!

İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi, elinizden çıkarmayı düşündüğünüz eşyalarınızın alım-satımını 3 aşamada gerçekleştiriyor:

  1. Eşyalarınızın farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını, İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi’nin 0536 740 29 20 nolu WhatsApp hattına gönderiyorsunuz.
  2. İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi’nin satın almadan sorumlu heyeti tarafından yapılacak olan inceleme sonucunda, değerlemesi yapılan eşyalarınız fiyatlandırılıyor ve size en kısa sürede bir teklif sunuluyor. Teklifi uygun bulmazsanız satmak zorunda değilsiniz-ki teklif tamamen ücretsizdir-
  3. Şartlarda anlaşıldığı takdirde, İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi’nin araç ve ekibi, karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte bulunduğunuz adrese geliyor. Eşyalarınız tamamen profesyonel ekip tarafından taşınıyor. Taşıma sürecinde evinize, binanıza ve mevcut eşyalarınıza asla zarar verilmiyor. Ki gerekli görülmesi halinde, satın alınan eşyaların taşıma işlemi, yük asansörü vasıtasıyla pencere veya balkondan da yapılabiliyor. Son derece modern araç ve gereçlere sahip olan İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi, sizden hiçbir suretle ekstra bir ücret talep etmiyor. Ve eşyalarınız daha araçlara yüklenmeden, satın alınan eşyaların bedeli, nakit veya banka hesabınıza havale olarak takdim ediliyor.

Her türlü ikinci el eşyanızı nakde çevirmek için İzmir’de İkinci El Eşya Alım Merkezi ile iletişim kurabilirsiniz: 0536 740 29 20

Hızlı iletişim
  • 0536 740 29 20
  • 0536 740 29 20
  • izmirdespotesya@gmail.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara