Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri:

Herhangi bir sorunuz var mı? :

0536 740 29 20

Adres:

Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Güzelbahçe, Urla, Karaba


İzmir'de İkinci El Eşya Alım Merkezi'nin hizmet alanı?

İZMİR'DE İKİNCİ EL EŞYA ALIM MERKEZİ: 0536 740 29 20 

İzmir'de ve İzmir'in Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Güzelbahçe, Urla, Karabağlar, Bayraklı gibi ilçelerinden satın almak üzere İkinci El Ev Eşyaları arıyoruz.

Buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, ankastre set, fırın, klima, elektrik süpürgesi, elektrikli ev aletleri ve A’dan Z’ye tüm mobilyalara piyasa değerinin üzerinde ödeme yapmak kaydıyla talibiz.

Satmaya karar verdiğiniz ikinci el ev eşyalarınızın fotoğraflarını ve bilgilerini 0536 740 29 20 numaralı whatsapp hattımıza gönderebilirsiniz.

Şartlarda anlaşıldığı takdirde, eşyalarınızı yerinde ve nakit olarak alıyoruz. Nakliye, hamal veya klima sökümü gibi ustalık gerektiren işlemler karşılığında herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Hızlı iletişim
  • 0536 740 29 20
  • 0536 740 29 20
  • izmirdespotesya@gmail.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara