Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri:

Herhangi bir sorunuz var mı? :

0536 740 29 20

Adres:

Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Güzelbahçe, Urla, Karaba


İzmirde Spotçu: 2.El Ev/Ofis Eşyası Alım Satım 0536 740 2920    

İzmir’de 2. el beyaz eşyalarınızı adresinizden nakit olarak satın alıyoruz -0536 740 2920 

İzmir’in tüm ilçelerinde şubesi bulunan İzmir’de İkinci El Spot Eşya Alım-Satım Merkezi, sektör tecrübesi ve profesyonel hizmet anlayışıyla İzmir’in en iyi spot eşya firmaları arasında yer almaktadır.

İzmir’de 2.El Eşya Alım Merkezi; Bergama’dan Ödemiş’e, Çeşme’den Dikili’ye kadar İzmir’in tüm ilçelerinde faaliyet gösteren bir spot eşya firmasıdır.

İzmir’i ve ilçelerini merkezine alan ancak Manisa’da da faaliyet gösteren 2. El Eşya Alım Merkezi; çamaşır-bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, klima, televizyon, ankastre set gibi beyaz eşyaların yanı sıra oturma grubu, çekyat, yemek odası, kanepe, yatak odası, baza, kitaplık gibi ev/ofis mobilyalarını da müşterilerinin bulunduğu adresten, değerinde ve nakit ödeme ile satın alıyor.

İhtiyaç fazlası/eski/kullanışmış eşyalarını satmak isteyenlerle 0536 740 2920 numaralı iletişim hattı üzerinden bağlantı kuran İzmir’de 2.El Eşya Alım Merkezi, müşterilerine en kısa sürede geri dönüş sağlıyor.

Sıfır veya ikinci el eşyalarını satmayı düşünenler, satmaya karar verdikleri eşyaların farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını, İzmir’de 2.El Eşya Alım Merkezi’nin 0536 740 2920 numaralı whatsapp gönderiyor. Gönderilen fotoğraflar ışığında incelenen eşyalar, İzmir’de 2.El Eşya Alım Merkezi’nin Satın Alma Sorumlusu tarafından fiyatlandırılıyor ve hazırlanan fiyat teklifiyle birlikte en kısa sürede geri dönüş sağlanıyor.

Mutabakata varılıp prensiplerde anlaşılması halinde, karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte, İzmir’de 2.El Eşya Alım Merkezi’nin araç ve ekibi, satıcının/müşterinin bildirdiği adreste hazır bulunuyor. Ödeme işleminin nakit olarak yapılmasının ardından teslim alınan eşyalar için nakliye ve hamal gibi herhangi bir taşıma ücreti talep etmeyen İzmir’de 2.El Eşya Alım Merkezi, klima-termosifon gibi sökümü uzmanlık gerektiren eşyalar için de servis ücreti talebinde bulunmuyor.

 


WhatsApp
Hemen Ara