Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri:

Herhangi bir sorunuz var mı? :

0536 740 29 20

Adres:

Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Güzelbahçe, Urla, Karaba


İzmir Spotçu - İkinci El Eşya Alanlar - 0536 740 29 20

İzmir Spot | Eşyalarınız Değerinde Alınır ve Satılır - 0536 740 2920 

Az kullanılmış veya hiç kullanılmamış ikinci el eşyalarınızı, İzmir’in tüm semtlerinden ve ilçelerinden aynı gün ve güvenli bir şekilde hemen satın alıyoruz. 0536 740 2920 

ESKİ EŞYALARINIZIN FOTOĞRAFLARINI WHATSAPP HATTIMIZA GÖNDERİN: 0536 740 2920

İhtiyaç fazlası, eski, kullanılmış veya ikinci yeni eşyalarınızı satmaya mı karar verdiniz? Cevabınız “evet” ise… Buzdolabı, televizyon, derin dondurucu, fırın, ankastre set, aspiratör, termosifon, şofben, klima, su sebili, çamaşır, bulaşık ve kurutma makinesi ile her çeşit ev/ofis/bahçe mobilyası gibi satmak istediğiniz eşyalarınızın farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını çekip 0536 740 2920 numaralı whatsapp hattımıza gönderin ve gerisini bize bırakın!

ESKİ EŞYALARINIZI DEĞERİNDE ALIYORUZ: 0536 740 2920

Satmak istediğiniz eşyalarınız hakkında tarafımıza ilettiğiniz fotoğraflar, İzmir’de 2.El Spot Eşya Alım Merkezi’mizin Satın Alma Sorumlusu tarafından incelenir ve yapılan değerleme neticesinde hazırlanan fiyat teklifiyle birlikte, mümkün olduğunca en kısa sürede size geri dönüş yapılır. 

ESKİ EŞYALARINIZI KAPINIZDAN ALIYORUZ: 0536 740 2920

Teklifimizi kabul etmeniz halinde de karşılıklı olarak belirlenen bir zaman diliminde, İzmir’de 2.El Spot Eşya Alım Merkezi’mizin araç ve ekibi, satışı gerçekleşecek olan eşyaları teslim almak üzere bulunduğunuz adreste olacaktır. (Talep etmeniz halinde, üzerinde hiçbir yazı/görsel olmayan aracımızı gönderiyoruz!)

ESKİ EŞYALARINIZI NAKİT ÖDEME İLE ALIYORUZ: 0536 740 2920 

Söz verilen saatte bulunduğunuz adreste hazır bulunan İzmir’de 2.El Spot Eşya Alım Merkezi’mizin Satın Alma Sorumlusu, satışı gerçekleşen eşyaların teslim alınmasından önce, İLK İŞ OLARAK ÖDEMİNİZİ ELDEN NAKİT OLARAK YAPIYORUZ. Talep edilmesi halinde, ödeminizi EFT veya havale yolu ile banka hesabınıza da gönderebiliyoruz. 

KLİMA VE TERMOSİFON GİBİ ESKİ EŞYALARINIZ İÇİN ÜCRETSİZ SÖKÜM HİZMETİ: 0536 740 2920

Satın alma faaliyetlerinde modern araç ve ekipmanlarının yanı sıra alanında uzman/profesyonel ekibiyle hizmet veren İzmir’de 2.El Spot Eşya Alım Merkezi; termosifon veya klima gibi sökümü ustalık gerektiren eşyaların teslim alınması hususunda müşterilerine “ücretsiz servis” hizmetiyle yardımcı olmaktadır. Ayrıca İzmir’de 2.El Spot Eşya Alım Merkezi’nin deneyimli personeli, satın alınan eşyaların teslim alınıp taşınması esnasında; dairenizin, binanızın ve mevcut eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük bir titizlikle çalışır. Gerekli görülmesi halinde de eşyalarınız balkon veya pencerenizden, İzmir’de 2.El Spot Eşya Alım Merkezi’nin “ücretsiz yük asansörü” hizmetiyle de taşınabilir. 

ESKİ EŞYALARINIZI ÜCRETSİZ NAKLİYAT AVANTAJIYLA KAPINIZDAN ALIYORUZ: 0536 740 2920

İster İzmir’in merkezinde ister İzmir’in merkezine en uzak ilçede olun; temsilcileriyle birlikte İzmir’in 30 ilçesinde hizmet veren 2.El Spot Eşya Alım Merkezi, alışveriş gerçekleşse de gerçekleşmese de sizden hiçbir suretle “nakliye ücreti” talep etmez!


WhatsApp
Hemen Ara