Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri:

Herhangi bir sorunuz var mı? :

0536 740 29 20

Adres:

Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Güzelbahçe, Urla, Karaba


İzmir’de İkinci El Buzdolabı ve Derin Donducu'larınızı Değerinde Alıyoruz 0536 740 2920

İzmir’de 2. El Buzdolabı Alım Satım – Buzdolaplarınızı ve Derin Donducu'larınızı en iyi fiyata sizden satın alıyoruz- 0536 740 2920

Buzdolabı veya derin dondurucunuz varsa ve kullanmıyorsanız, satmak da istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Hemen her markanın birbirinden farklı buzdolabı/derin dondurucu modellerini bulunduğunuz adresten, değerinde ve nakit ödeme ile satın alan İzmir’de 2. El Beyaz Eşya Alım Merkezi, ücretsiz nakliyat avantajıyla hizmetinizde ve size sadece bir telefon uzaklığında: 0536 740 2920

İhtiyaç fazlası/eski/kullanılmış Buzdolabı ve Derin Donducu'larınıza talip olan ve şubeleriyle İzmir’in tüm ilçelerinde hizmet veren 2. El Beyaz Eşya Alım Merkezi; ticarethaneler, ofisler ve yaşam alanları fark etmeksizin her çeşit buzdolabı ve derin dondurucunun satın alımını yapıyor. 

Satmayı düşündüğünüz bir buzdolabınız veya derin dondurucunuz varsa, buzdolabınızın fotoğraflarını çekip İzmir’de 2. El Beyaz Eşya Alım-Satım Merkezi’nin 0536 740 2920 numaralı whatsapp hattına gönderebilirsiniz.

Buzdolabınızı gönderdiğiniz fotoğraflar ışığında değerlendiren 2. El Beyaz Eşya Alım Merkezi’nin Satın Alma Sorumlusu, buzdolabınız için hazırladığı fiyat teklifiyle birlikte size olabildiğince en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

Tarafınıza sunulan fiyat teklifini kabul etmeniz halinde, İzmir’de 2. El Beyaz Eşya Alım Merkezi’nin araç ve ekibi, karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte, bulunduğunuz adreste olacaktır.

Satışı gerçekleşen buzdolabının ödemesini nakit olarak yapan 2. El Beyaz Eşya Alım Merkezi, İzmir’in neresinde olursanız olun, sizden herhangi bir nakliye ücreti talebinde bulunmamaktadır. Ayrıca taşıma faaliyeti de büyük bir titizlikle yapılmakla birlikte evinize/binanıza ve mevcut eşyalarınıza zarar vermemek adına azami ihtimam gösterilmektedir.

 • İzmir’de 2. El Dondurucu Altta No-Frost Buzdolabı 
 • İzmir’de 2. El  Dondurucu Üstte No-Frost Buzdolabı 
 • İzmir’de 2. El  Gardırop Tipi Buzdolabı
 • İzmir’de 2. El  Ankastre Buzdolabı 
 • İzmir’de 2. El  Retro Buzdolabı 
 • İzmir’de 2. El  Dondurucu Altta Statik Buzdolabı 
 • İzmir’de 2. El  Dondurucu Üstte Statik Buzdolabı 
 • İzmir’de 2. El Mini Buzdolabı 
 • İzmir’de 2. El A+ Enerji Sınıfı Buzdolabı
 • İzmir’de 2. El Sandık Tipi Derin Dondurucu Modelleri 
 • İzmir’de 2.El Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri 


WhatsApp
Hemen Ara