Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri:

Herhangi bir sorunuz var mı? :

0536 740 29 20

Adres:

Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Güzelbahçe, Urla, Karaba


İzmir’de 2. El Klimalarınızı Değerinde Alıyoruz 0536 740 2920

İzmir’de 2. El Klima Alım Satım - Klimalarınızı en iyi fiyata sizden satın alıyoruz - 0536 740 2920

Salon veya duvar tipi bir klimanız varsa ve kullanmıyorsanız, satmak da istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hemen her markanın birbirinden farklı klima modellerini bulunduğunuz adresten, değerinde ve nakit ödeme ile satın alan İzmir’de 2. El Klima Alım Merkezi, ücretsiz nakliyat ve servis (söküm) hizmeti avantajıyla hizmetinizde ve size sadece bir telefon uzaklığında: 0536 740 2920

İhtiyaç fazlası/eski/kullanılmış klimalarınıza talip olan ve şubeleriyle İzmir’in tüm ilçelerinde hizmet veren 2. El Klima Alım Merkezi; ticarethaneler, ofisler ve yaşam alanları fark etmeksizin her çeşit klimanın satın alımını yapıyor. 

Satmayı düşündüğünüz bir klimanız varsa, klimanızın fotoğraflarını çekip İzmir’de 2. El Spot Klima Alım-Satım Merkezi’nin 0536 740 2920 numaralı whatsapp hattına gönderebilirsiniz. Klimanızı gönderdiğiniz fotoğraflar ışığında değerlendiren 2. El Klima Alım Merkezi’nin Satın Alma Sorumlusu, klimanız için hazırladığı fiyat teklifiyle birlikte size olabildiğince en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

ÜCRETSİZ NAKLİYE VE SERVİS HİZMETİ 0536 740 2920

Tarafınıza sunulan fiyat teklifini kabul etmeniz halinde, İzmir’de 2. El Klima Alım Merkezi’nin araç ve ekibi, karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte, bulunduğunuz adreste olacaktır. Satışı gerçekleşen klimanın ödemesini nakit olarak yapan 2. El Klima Alım Merkezi, İzmir’in neresinde olursanız olun, sizden herhangi bir nakliye ücreti talebinde bulunmamaktadır. Satın alınan klimanın söküm işlemi de yine ücretsiz olarak Merkez’in uzman ekibi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca gerek söküm gerek taşıma faaliyeti de büyük bir titizlikle yapılmakla birlikte evinize/binanıza ve mevcut eşyalarınıza zarar vermemek adına azami ihtimam gösterilmektedir.

  • İzmir’de 2.El Split Klima -
  • İzmir’de 2.El Inverter Klima
  • İzmir’de 2.El Salon Tipi Klima
  • İzmir’de 2.El Duvar Tipi Klima
  • İzmir’de 2.El 9000 BTU Klima
  • İzmir’de 2.El 12000 BTU Klima
  • İzmir’de 2.El 18000 BTU Klima
  • İzmir’de 2.El 24000 BTU Klima


WhatsApp
Hemen Ara